Kouty

publikováno 10.10.2018

Kouty - Šebkovice 5:3

V první půlhodině byly k vidění dva krásné góly. Kouty vstopilydo zápasu lépe a ve 13. minutě proměnily brejk po křižné střele Havelka. Ve 28.minutě centroval na druhé straně Říha a T. Kotačka hlavou nádherně prodloužil míč do sítě. V závěru poločasu odpískal sudí penaltu pro Kouty a Havelka byl suverení - 2:1. Po změně stran byl domácí tým lepší a hlavně začal řádit střelec Neumann, poprvé po dlouhém úniku střelou na přední tyč, po druhé se prodral k hlavičce a po třetí zužitkoval přihrávku Navrátila.

Branky : 13. J. Havelka , 45. J. Havelka (p.) , 64. M. Neumann , 70. M. Neumann , 87. M. Neumann - 29. T. Kotačka , 66. V. Říha , 89. J. Hrůza (vl.)